Rozwiązania Komercyjne

Showing all 12 results

Showing all 12 results

Przemysłowe odkurzacze centralne

Odkurzacze do użytku komercyjnego najczęściej znajdują zastosowanie w obiektach takich jak hale przemysłowe, elektrownie, czy magazyny. Urządzenia te przeznaczone są przede wszystkim do wnętrz, w których muszą działać przez wiele godzin dziennie, a także zasysać nietypowe zanieczyszczenia np. wióry czy pyły. W przemysłowe odkurzacze centralne wyposażone są również budynki o specjalistycznych wymogach, w których należy zachować odpowiednie standardy dotyczące czystości pomieszczeń i konkretnych maszyn produkcyjnych (np. przemysł farmaceutyczny, tekstylny, chemiczny, metalurgiczny, mineralny). Warto dodać, że oferta dotycząca komercyjnych odkurzaczy centralnych jest tak szeroka, że każdy klient znajdzie urządzenie dopasowane do potrzeb użytkowników oraz specyfiki danego obiektu.

Zalety przemysłowych odkurzaczy centralnych

  • Innowacyjna technologia zastosowana w urządzeniach umożliwia sprzątanie wnętrz przez wiele osób jednocześnie. Jednostki są bardzo komfortowe w użyciu – nie trzeba ich przenosić z pokoju do pokoju, ani wnosić go po schodach (przenosi się jedynie lekką rurę z PCV).
  • Odkurzacze zbudowane są z komponentów wysokiej jakości, w oparciu o wyjątkowo wydajne oraz trwałe podzespoły uznanych producentów.
  • Przemysłowe odkurzacze centralne mają długą gwarancję, a także posiadają odpowiednie certyfikaty, gwarantujące bezpieczne użytkowanie wszystkich produktów.
  • Zastosowanie odkurzaczy zapewnia utrzymanie czystości powietrza w obiektach, ponieważ produkty posiadają efektywne systemy filtracji, usuwające zanieczyszczenia na zewnątrz budynków. Osoby przebywające w pomieszczeniach nie będą więc wyczuwały nieprzyjemnego zapachu.
  • Jednostki wytwarzają niewielki hałas, dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii i specjalistycznych materiałów konstrukcyjnych.
  • Silnik przemysłowych odkurzaczy centralnych jest znacznie większy, a przy tym wydajniejszy, w porównaniu do tradycyjnych modeli.

Dlaczego warto kupować przemysłowe odkurzacze centralne w profesjonalnym sklepie?

Produkty takie jak odkurzacze centralne do obiektów przemysłowych służą użytkownikom przez wiele lat, przez co muszą działać bezpiecznie i być wytrzymałe na upływ czasu. Dlatego klienci wybierając tego typu jednostki, decydują się na zakupy w punktach, które oferują szeroki wybór asortymentu oraz profesjonalne doradztwo. Specjalistyczny sklep zapewnia szybki czas realizacji zamówień i konkurencyjne ceny. Warto dodać, że doświadczeni pracownicy chętnie doradzą też w wyborze właściwego modelu oraz pomogą zaprojektować optymalną instalację.