Odkurzacze BEAM Electrolux

Showing all 10 results

Showing all 10 results

Nowoczesne odkurzacze centralne BEAM Electrolux

Posiadamy w sprzedaży szeroki wybór modeli – od wersji standardowych, po premium – które odznaczają się niezawodnością pracy, długowiecznością i znakomitą wydajnością. Oferowane jednostki centralne odkurzaczy BEAM Electrolux to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale przede wszystkim oszczędne i ekologiczne. Zasysany przez urządzenie kurz, wraz z zanieczyszczeniami, transportowany jest poprzez system filtracji do zbiornika, gdzie większe cząsteczki pozostają, a powietrze oraz drobnoustroje wydmuchiwane są poza budynek. Odkurzacze centralne BEAM będą więc idealne dla alergików i osób cierpiących na schorzenia dróg oddechowych.

Dysponujemy również bogatym asortymentem akcesoriów dodatkowych (są to m.in. ssawki, szczotki, torby na szczotki, wieszaki na węże), ułatwiających sprzątanie i zwiększających funkcjonalność odkurzaczy BEAM. Systemy centralne są wyjątkowo ciche – jednostka główna znajduje się w oddzielnym pomieszczeniu, więc mieszkańcy domu nie są narażeni na generowany przez nią hałas.

Uniwersalne odkurzacze BEAM

Odkurzacze BEAM SC 335

Odkurzacz BEAM SC 335 z serii Platinum jest najmniejszym urządzeniem w swojej kategorii. Model ten posiada wydłużoną gwarancję oraz dodatkowy tłumik hałasu, co sprawia, że staje się trafionym wyborem do domów jednorodzinnych. Jednostkę można uruchamiać i wyłączać za pomocą przycisku na rączce węża. BEAM SC 335 został wyposażony w system filtracji cyklonicznej, eliminujący potrzebę wymiany filtrów czy worków papierowych.

Odkurzacze BEAM SC 3500

Do większych posiadłości oraz hoteli, magazynów bądź hal przemysłowych polecamy odkurzacz BEAM SC 3500. Dwa połączone ze sobą mocne silniki (1600W) oferują wydajność dochodzącą do 1200 litrów na sekundę. W standardowym wyposażeniu znajdują się tłumiki redukujące generowany hałas, a także zbiornik antybakteryjny. Maksymalna długość rurociągu w tym modelu wynosi aż 120 metrów.

Odkurzacze BEAM SC 398

BEAM SC 398 jest jednym z najmocniejszych jednosilnikowych odkurzaczy centralnych dostępnych obecnie na rynku. Producent wyposażył go w ekran LCD, informujący użytkownika o godzinach pracy, zbliżającym się terminie przeglądu czy o potrzebie opróżnienia zbiornika.

Odkurzacze BEAM z serii Alliance to urządzenia charakteryzujące się nowoczesnym estetycznym designem. Wybrane modele posiadają wbudowane panele LCD ze wskaźnikiem siły ssącej, ikoną pełnego zbiornika oraz wskaźnikiem wydajności odkurzacza. Zamontowane w odkurzaczach BEAM Alliance silniki High Efficiency zużywają aż o 30% mniej energii przy zachowaniu wysokich parametrów pracy. Innowacyjne mocowanie zbiornika umożliwia jego szybkie odpinanie i zakładanie. Jednostki BEAM Alliance sprawdzą się doskonale w dużych mieszkaniach oraz w małych i średnich domach.

BEAM Electrolux - Najwyższa jakość wykonania

Odkurzacze centralne BEAM produkowane są z najlepszych materiałów w zgodzie z rygorystycznymi standardami. Ergonomiczna budowa tych urządzeń oraz dołączanych akcesoriów wpływa na zwiększenie komfortu podczas sprzątania, a zastosowanie innowacyjnych technologii pozwala w pełni zoptymalizować pracę.