Odkurzacze VACU-MAID

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Odkurzacz centralny Vacu Maid sposobem na efektywne sprzątanie

Dostarczamy wysokiej klasy odkurzacze centralne Vacu Maid, które pozwolą cieszyć się czystością pomieszczeń oraz świeżością powietrza w trakcie porządków. Proponowane przez producenta systemy opierają się na solidnej konstrukcji amerykańskiego silnika Ametek Lamb, co w konsekwencji gwarantuje doskonałą moc. Poszczególne modele różnią się pojemnością zbiorników, liczbą gniazd oraz intensywnością przepływu powietrza. Wybraliśmy modele idealne zarówno do użytku domowego, jak i urządzenia, które z powodzeniem można stosować na większych przestrzeniach, na przykład w obiektach hotelarskich. Bardziej zaawansowane warianty sprawdzą się z kolei w przypadku budynków z wieloma pomieszczeniami, a także wszędzie tam, gdzie potrzeba odkurzacza o większej mocy ssącej. Polecamy je szczególnie do pensjonatów czy hoteli, gdzie wybór centralnej jednostki do sprzątania pomoże zaoszczędzić cenny czas, usprawniając pracę człowieka.

Działanie systemu Vacu Maid

Sposób działania przyrządów polega na odprowadzaniu zebranych zanieczyszczeń do jednego głównego zbiornika, dzięki czemu użytkownik pozbywa się problemu przenoszenia ciężkiego odkurzacza z jednego pokoju do drugiego. Lekką rurę podłącza się bezpośrednio do gniazda umieszczonego w ścianie. Eliminuje to problem wydostawania się zużytego powietrza z powrotem do pomieszczenia, dlatego będą szczególnie przydatne w domach osób uczulonych na kurz. Istotnym walorem odkurzaczy centralnych Vacu Maid jest ich wydajność, dzięki czemu koszty ich eksploatacji są niskie. Nie trzeba wymieniać worków ani filtrów, tak jak w przypadku standardowych odkurzaczy, a zbiornik opróżnia się zazwyczaj raz na kilka miesięcy. Pojemnik został wykonany z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Odznacza się estetyczną formą oraz uniwersalnym kolorem pokrycia. Z uwagi na rozdzielenie obudowy silnika od separatora oferują wygodny sposób montażu – można dopasować poszczególne moduły do parametrów pomieszczenia.

Odkurzacz Vacu Maid - Gwarancja bezpiecznych porządków

Odkurzacze Vacu Maid podłącza się do kontaktu zasilanego niskim napięciem, a cały system znajduje się w oddzielnym pomieszczeniu. Dzięki temu korzystanie z urządzenia minimalizuje ryzyko porażenia prądem podczas sprzątania. Skutecznie wyłapują najbardziej szkodliwe substancje, a na zewnątrz budynku wydostaje się tylko oczyszczone powietrze. Podłączony do systemu ergonomiczny wąż poprawia komfort użytkowania, ograniczając jednocześnie problem nieobojętnych dla zdrowia kręgosłupa przeciążeń. Jednostki centralne Vacu Maid nie wymagają praktycznie żadnej obsługi zbiorników, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo eksploatacji. Urządzenia nie emitują też wyjątkowo wysokich dźwięków, które mogą być szczególnie szkodliwe dla człowieka. To wszystko sprawia, że korzystanie z nich jest proste oraz higieniczne.

Zachęcamy do wyboru wygodnego systemu, który usprawni porządki i poprawi jakość wdychanego powietrza. Zapewniamy długi okres gwarancji oraz wieloletnią eksploatację odkurzaczy centralnych Vacu Maid.