BEAM PLATINUM

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Odkurzacze z serii BEAM Platinum stanowią połączenie nowoczesnego designu z najwyższymi parametrami pracy oraz znakomitą wydajnością. Urządzenia sprawdzą się zarówno w dużych mieszkaniach, małych domach, jak i w biurach, hotelach oraz większych obiektach użytkowo-przemysłowych.

Odkurzacz BEAM SC 355 Platinum

Dostępny w ofercie odkurzacz centralny BEAM SC 355 Platinum to jeden z najchętniej wybieranych modeli na świecie. Wyposażony jest w innowacyjny samoczyszczący filtr GORE-TEX, specjalny kubek antybakteryjny, a także tłumik redukujący generowany przez silnik hałas. Do mniejszych obiektów polecamy jednostkę BEAM SC 335 z silnikiem o wolnym starcie, co przekłada się bezpośrednio na zwiększoną żywotność. Znajdujący się w nim filtr zatrzymuje ponad 98% cząsteczek.

Odkurzacz BEAM SC 3500

Najmocniejszym i największym urządzeniem dostępnym w ofercie jest model BEAM SC 3500. Producent wyposażył go w równolegle połączone dwa wydajne silniki o łącznej sile ssącej na poziomie 1200 AirWat. W komplecie załączone są tłumiki skutecznie redukujące hałas.

Odkurzacz BEAM SC 398 LCD Platinum

W dużych domach doskonale sprawdzi się odkurzacz centralny BEAM SC 398 LCD Platinum. Oferuje on moc 700 AirWat przy generowaniu hałasu na niskim poziomie 63 dB. Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD umożliwia wygodną regulację mocy silnika i przekazuje istotne informacje na temat parametrów pracy urządzenia czy zbliżającej się daty serwisowania. Opróżnienie pojemnika z zanieczyszczeniami jest wyjątkowo łatwe dzięki funkcji Twist Off, pozwalającej na jego szybkie odpięcie.

Włączanie oraz wyłączanie jednostki centralnej za pomocą przycisku w rączce węża znacznie poprawia komfort użytkowania modeli z serii BEAM Platinum. Gniazda ssące w tych odkurzaczach umieszczone są na obudowie. W asortymencie posiadamy szeroki wybór akcesoriów dodatkowych do wszystkich sprzedawanych jednostek.

Odkurzacze objęte są pełną gwarancją i posiadają certyfikaty potwierdzające spełnienie wymaganych norm środowiskowych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii w urządzeniach Beam Platinum, pobór energii jest znacznie mniejszy, co generuje wymierne oszczędności.