Szufelki do odkurzaczy

Showing 1–12 of 24 results

Showing 1–12 of 24 results

Funkcjonalna szufelka do centralnego odkurzacza

Jednym z urządzeń, które zdobywa obecnie coraz większą popularność w siedzibach firm oraz w domach prywatnych jest odkurzacz centralny. Dzięki licznym zaletom, to nowoczesne urządzenie do sprzątania stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych odkurzaczy. Aby usprawnić jego pracę, warto dodatkowo zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. Niezwykle przydatnym elementem okaże się szufelka odkurzacza centralnego, która znacząco ułatwia elimanację nawet najbardziej uporczywych zanieczyszczeń. Działanie całego mechanizmu polega na montażu szufelki wyposażonej w specjalną ssawkę podłączoną na stałe do instalacji w szufladzie, szafce lub ścianie. Po uruchomieniu przyrządu (na przykład przy użyciu przycisku nożnego) szufelka zasysa do wewnątrz wszystkie śmieci zamiecione w jej kierunku.

Szufelki do odkurzaczy w naszym sklepie

W ofercie naszego sklepu internetowego z odkurzaczami centralnymi i akcesoriami znajdą Państwo szufelki wykonane z najwyższej jakości materiałów, między innymi z metalu, stali szczotkowanej i trwałego drewna. Zajmujemy się sprzedażą szufelek podszafkowych, podtynkowych, szufelek z gniazdem, a także maskownic i podłączeń do szufelek. Mogą Państwo wybierać spośród dostępnych szufelek o zróżnicowanych wymiarach (m.in. 53mm x 215mm x 105 mm oraz 97 mm x 234 mm x 17 mm).  Proponujemy ponadto szeroką gamę kolorów szufelek, co umożliwi dopasowanie modelu do odcienia każdej szafki lub ściany. Produkty znajdujące się w naszym asortymencie zostały wyprodukowane przez cenione na rynku firmy, takie jak AllVac,  KitVac czy VACPAN.  Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym oferowane przez nas szufelki ułatwiają szybkie pozbycie się brudu i śmieci zarówno z blatu kuchennego, jak i z podłogi mieszkania.

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty naszego sklepu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, polecamy niezwykle funkcjonalne urządzenia, które charakteryzuje atrakcyjna cena oraz dogodne formy wysyłki realizowanej w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.