BEAM ALLIANCE

Showing all 3 results

Showing all 3 results

Odkurzacze centralne BEAM Alliance

Odkurzacze centralne BEAM Alliance odznaczają się eleganckim wykończeniem oraz zastosowaniem wielu innowacyjnych rozwiązań zwiększających ich funkcjonalność. Asortyment obejmuje urządzenia o długościach rurociągu w zakresie 25 – 65 m. Jednostki sprawdzą się więc zarówno w obiektach o małych, średnich, jak i dużych powierzchniach.

Odkurzacz BEAM Alliance 625

Najmniejszy w asortymencie, model BEAM Alliance 625 to sprzęt dedykowany do domków z instalacją posiadającą maksymalnie 5 gniazdek. Urządzenie oferuje wydajność na poziomie 48.7 l/s przy stosunkowo niskim poziomie generowanego hałasu. Jednostka BEAM Alliance 700TCE przeznaczona jest do pracy z maksymalnie 12 gniazdkami. Jej siła ssąca wynosi aż 700 AirWat. Odkurzacz posiada tłumik wyciszający w standardzie.

Odkurzacze BEAM Alliance 625 i 700TCE

Długość gwarancji modeli z serii BEAM Alliance sięga nawet 10 lat w przypadku wybranych jednostek. Urządzenia wyposażone są w samooczyszczające się filtry GORE-TEX, działające w systemie cyklonicznej filtracji zanieczyszczeń, wyłapującej niemal 99% cząstek.

Funkcjonalność odkurzaczy centralnych BEAM Alliance można dodatkowo zwiększyć przy pomocy dostępnych w sklepie zestawów All in One, składających się z węża z funkcją regulowania siły ssania, uchwytu do zawieszenia węża, rury teleskopowej oraz specjalnie zaprojektowanych szczotek. Pojemnik na zanieczyszczenia montowany jest na „klik”, więc można go szybko zdjąć, opróżnić i ponownie zamontować. Dzięki zaimplementowanemu we wszystkich odkurzaczach z serii BEAM Alliance systemowi ATLIS, instalację łatwo podłączyć z obu stron urządzenia.

Szeroka oferta odkurzaczy centralnych w naszym sklepie

Znajdujący się na obudowie wyświetlacz LCD przekazuje użytkownikowi ważne informacje na temat pracy całego systemu. Ekran wybudzany jest z trybu uśpienia za pomocą czujników ruchu. Kontrolka zbiornika zapala się, kiedy pojemnik należy opróżnić z zanieczyszczeń. W przypadku gdy silnik nie pracuje optymalnie bądź wystąpi błąd systemu, na wyświetlaczu pojawiają się specjalne ikonki. Zastosowana w silnikach odkurzaczy BEAM Alliance technologia High Efficiency obniża zużycie energii nawet o 30% w porównaniu do tradycyjnych systemów.