Odkurzacze ASPILUSA

Showing 1–12 of 17 results

Showing 1–12 of 17 results

Centralne odkurzacze Aspilusa

Odkurzacze centralne cieszą się coraz większą popularnością na polskim rynku. Produkty te są bardzo wygodne i komfortowe w użyciu, mają duży zasięg więc wystarczają na sprzątanie sporych obszarów, bez potrzeby przepinania, posiadają też zdecydowanie wydajniejszy silnik niż ich tradycyjne odpowiedniki. Co więcej – odkurzacze centralne mają jeszcze jedną zaletę, szczególnie istotną dla alergików – przefiltrowują zassane powietrze wraz z zabrudzeniami oraz wypuszczają je na zewnątrz domu. Dzięki takiemu działaniu w pomieszczeniach nie czuć nieprzyjemnego, specyficznego zapachu. W przypadku odkurzaczy tego typu warto dodać też, że Polacy chętnie wybierają do swoich domów czy biur właśnie markę Aspilusa, która od lat jest obecna na naszym rynku, dlatego cieszy się uznaniem i zaufaniem użytkowników.

Odkurzacz centralny Aspilusa – zalety produktu

  • Odkurzacze Aspilusa wykonane są z najwyższej jakości komponentów, zbudowano je w oparciu o bardzo wydajne oraz niezawodne podzespoły europejskich producentów, z dbałością o każdy detal.
  • Produkty posiadają efektywne systemy filtracji, dodatkowe zabezpieczenia elektroniki, chroniące poszczególne modele przed skokami napięcia, a także innowacyjne oprogramowanie, pozwalające w pełni cieszyć się z użytkowania odkurzaczy.
  • Odkurzacze centralne Aspilusa mają wieloletnią gwarancję, a także posiadają odpowiednie certyfikaty, gwarantujące bezpieczne użytkowanie produktów.
  • Jednostki emitują niewielki hałas, dzięki  połączeniu zaawansowanej technologii i wysokiej jakości materiałów budulcowych.

Gdzie warto kupić centralny odkurzacz Aspilusa?

Produkty takie jak odkurzacze centralne Aspilusa to elementy wyposażenia służące użytkownikom przez wiele lat. Klienci decydując się na tego typu wyroby, wybierają zakupy w punktach, które oferują duży wybór modeli i doradztwo na najwyższym poziomie. Profesjonalny sklep zapewnia konkurencyjne ceny, szybki czas realizacji zamówienia oraz bezpieczny dowóz odkurzacza do odbiorcy. Często w takich placówkach, istnieje także możliwość wykupienia usługi montażu odkurzacza. Warto dodać, że nasza firma posiada najstarszy sklep internetowy w branży odkurzaczy centralnych w Polsce, a działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie doradzą w wyborze optymalnego modelu, który będzie dopasowany do potrzeb użytkowników i warunków w konkretnych pomieszczeniach. Dodatkowo, jeśli będą mieli Państwo wątpliwości co do zaprojektowania dedykowanej instalacji, profesjonalna kadra może pomóc również w tym zakresie – wystarczy skontaktować się z nami oraz przesłać projekt nieruchomości.