Gniazda do odkurzaczy

Showing 1–12 of 46 results

Showing 1–12 of 46 results

Gniazdo odkurzacza centralnego i ramki maskujące

Jednym z podstawowych elementów nowoczesnego systemu odkurzacza centralnego jest gniazdo ssące. Służy ono do podłączenia węża ssącego, jednak poza funkcją praktyczną warto zwrócić uwagę na dopasowanie sprzętu do całego pomieszczenia oraz innych urządzeń. Decydując się na zakup odkurzacza centralnego, należy poświęcić chwilę na wybór odpowiednich akcesoriów, do których należy gniazdo do odkurzaczy centralnych.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo gniazda do odkurzaczy wykonane między innymi z wytrzymałego metalu, dobrej jakości plastiku, a także metalizowane. Nasz szeroki asortyment zawiera ponadto gniazda do odkurzaczy centralnych wylotowe, podłogowe i gospodarcze. Oferujemy również ramki maskujące gniazda wyprodukowane z wytrzymałego plastiku w wielu popularnych kolorach: posiadamy modele białe, czarne, w kolorze kości słoniowej i migdałów. Ponadto sprzedawane przez nas urządzenia są bardzo szczelne, co daje pewność, że po właściwym dopasowaniu będą doskonale spełniały swoją funkcję.

Gniazda do odkurzaczy centralnych w naszym sklepie

Same gniazda do odkurzaczy centralnych również są dostępne w bogatej kolorystyce (posiadamy między innymi: gniazda białe, czarne, brązowe, w odcieniu migdała i kości słoniowej), dzięki czemu łatwo dopasować je zgodnie z aranżacją konkretnego wnętrza, a także z własnymi preferencjami. Szeroki wybór kwadratowych oraz prostokątnych gniazd oferowanych przez nasz sklep daje możliwość idealnego doboru urządzenia do kształtu puszek podtynkowych wykorzystanych w trakcie zakładania instalacji. Od lat zajmujemy się sprzedażą produktów wykonanych z ogromną starannością i niewiarygodną precyzją, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów.

Proponujemy Państwu konkurencyjne ceny, a nasze produkty wysyłamy w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego szerokiego asortymentu i wyboru jednego z oferowanych przez nas modeli gniazd odkurzacza centralnego. Życzymy Państwu udanych zakupów.