Showing all 5 results

Showing all 5 results

Seria H odkurzaczy centralnych Cyclovac wyróżnia się nowoczesnością, cichym działaniem, wydajnością pracy oraz niezawodną filtracją. Wszystkie filtry posiadają specjalne właściwości, pomagające chronić pomieszczenia przed obecnością grzybów i bakterii, które mogą powodować alergie i kłopoty z oddychaniem. Inteligentne rozwiązania i technologie gwarantują wygodną, prostą obsługę, dzięki czemu systemy są niezwykle komfortowe w użyciu. Dodatkowo bogata oferta akcesoriów umożliwia optymalne wykorzystanie urządzeń Cyclovac. Odkurzacze centralne serii H wyposażone są ponadto w intuicyjny panel LED, informujący m.in. o zalecanym przeglądzie, godzinach pracy, wymianie filtru węglowego.

Odkurzacze Cyclovac H615

Odkurzacz Cyclovac H615 posiada bardzo dużą moc 700 AirWat, dzięki zastosowaniu silnika Ametek. Użytkownik może zdecydować, czy system będzie opierał się na samoczyszczącym filtrze, czy na dodatkowych, wymiennych filtrach workowych. Model Cyclovac H615 polecany jest do średnich domów (powierzchnia sprzątania do 695 m2), z instalacją nieprzekraczającą 8 punktów ssących. Punkt czyszczenia może być oddalony od jednostki maksymalnie o 31 m.

Odkurzacze Cyclovac H715

Model Cyclovac H715 oferuje moc ssącą 655 AirWat i może obsługiwać do 16 gniazd ssących. System sprawdzi się idealnie na powierzchniach do 1395 m2, dlatego jest szczególnie polecany do średnich i dużych domów. Również w tym przypadku użytkownik ma do dyspozycji samoczyszczący filtr lub dodatkowy filtr workowy. Odkurzacz Cyclovac H715 został wyposażony w specjalny filtr chłodzący silnik, pozwalający uniknąć osadzania się pyłu węglowego ze szczotek w otoczeniu instalacji, powstałego w czasie eksploatacji urządzenia.

Odkurzacze Cyclovac H2015

Odkurzacz Cyclovac H2015 ma moc 695 AirWat i polecany jest do czyszczenia dużych powierzchni z instalacją do 20 punktów ssących. Urządzenie stanowi najczęstszy wybór dla instalacji węża RetraFlexModel, chowanego w ścianie. Odkurzacz Cyclovac H2015 ma także ekskluzywny system filtracji pyłu węglowego, zbierający drobny pył pochodzący z silnika.

Odkurzacze Cyclovac H215

Urządzenie Cyclovac H215 emituje hałas poniżej 60dB przy mocy 650 AirWatt. Wyróżnia się dużą siłą ssania i przepływem powietrza oraz doskonałą filtracją. Odkurzacz Cyclovac H215 jest najpopularniejszy w domach jednorodzinnych (powierzchnia sprzątania do 510 m2), m.in. dlatego że obsługuje nawet 6 gniazd.