Odkurzacze VACUFLO

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Vacuflo - Nowoczesna technologia odkurzania

Profesjonalne odkurzacze Vacuflo ułatwiają sprzątanie nawet bardzo przestronnych pomieszczeń. Producent oferuje modele bezobsługowe pozwalające zaoszczędzić czas i wysiłek wkładany w porządki. Na system składa się główny zbiornik gromadzący zanieczyszczenia, a także rozmieszczona w ścianach i podłogach instalacja odprowadzająca. Mechanizm działania nie jest skomplikowany. Jedyne przygotowania, jakie musi uczynić użytkownik, ograniczają się do umieszczenia lekkiej rury w stabilnym i estetycznie wyglądającym gnieździe. Wszelkie zanieczyszczenia transportowane są rurami do obszernego pojemnika.

Proponowane przez nas modele zostały wyposażone w mocne silniki o różnym stopniu przyciągania. Odkurzacz centralny to inwestycja na długie lata, dlatego wybraliśmy doświadczonych producentów. Każde z urządzeń od Vacuflo cechuje odporność na uszkodzenia, solidne wykonanie, a także estetyczna i ponadczasowa forma. Jednostkę centralną instaluje się zazwyczaj w piwnicy lub w garażu, a zbiornik opróżnia się raz na kilka miesięcy. Nowoczesne odkurzacze Vacuflo spodobają się zatem każdemu, kto nie lubi dźwigania, uciążliwej wymiany worków i filtrów.

Komfort użytkowania odkurzacza centralnego Vacuflo

Największym atutem przygotowanych przez Vacuflo odkurzaczy jest ergonomiczna forma oraz możliwość dopasowania układu gniazda do osobistych preferencji. Na rynku dostępne są na przykład panele w stylu wygodnej szufelki ułatwiającej zamiatanie, różnorodne kolory, a także rodzaje kontaktów i węży. Odkurzacz centralny Vacuflo zadba o bezpieczeństwo korzystających z niego osób, ponieważ jedyna jednostka znajdująca się pod wyższym napięciem instalowana jest w osobnym pomieszczeniu. Napięcie w samych punktach ssących rozmieszczonych po całym budynku jest niskie, a co się z tym wiąże, nie stwarza większego niebezpieczeństwa dla przebywających w pobliżu osób. Umiejscowienie silnika wpływa też na ograniczenie hałasu, którego nie emitują rury odprowadzające.

Lokalizacja głównej jednostki okazuje się ważną zaletą, jeśli chodzi o zachowanie czystości powietrza. Przeciwdziała uwalnianiu się pyłów w trakcie sprzątania, dzięki czemu odkurzacze Vacuflo gwarantują porządki w spokojnej i higienicznej atmosferze. Sprawdzą się w domach alergików oraz wszędzie tam, gdzie niepożądany jest unoszący się w powietrzu pył czy specyficzny zapach wydobywający się ze standardowego odkurzacza. Istnieje możliwość wyboru spośród różnorodnych wersji odkurzacza Vacuflo — modele dopasowane do wielkości budynku oraz osobistych preferencji związanych z liczbą gniazd czy siłą przyciągania zanieczyszczeń. Każdy odkurzacz centralny Vacuflo dostępny w naszym asortymencie wyeliminuje szkodliwe drobnoustroje, roztocza i kurz szybciej niż tradycyjny model odkurzacza, zapewniając świeże powietrze w całym domu.

Serdecznie zapraszamy do świata wydajnych oraz niezwykle komfortowych rozwiązań, dzięki którym porządki staną się łatwiejsze. Z naszej strony zapewniamy długi okres gwarancyjny oraz sprawną obsługę.